Український спротив в Криму не зупинити: за тиждень до активістів руху "Жовта стрічка" приєдналось 80 людей
![Український спротив в Криму не зупинити: за тиждень до активістів руху](/pub/cdn/1680735020_жовта стрічка.jpg)
Щодня росте кількість активістів в окупованому Криму. Лише за тиждень до руху "Жовта Стрічка" приєднались понад 80 нових учасників.
Про це повідомляють активісти у Telegram-каналі.
"Активісти руху "Жовта Стрічка" продовжують свою діяльність в тимчасово окупованій АР Крим, слово "тимчасово" - ключове. рашисти усвідомлюють тимчасовість свого перебування в українському Криму. Щодня в Сімферополі, Ялті, Бахчисараї та в Севастополі наші активісти розвішують жовті стрічки, постери малюють графіті", - йдеться у повідомленні.
Читайте також: ФСБ активізувалася у пошуках підпілля в окупованому Криму
Telegram/ Жовта стрічка
Також зазначається, що число активістів в Криму стає все більше — за цей тиждень тільки з півострову до руху спротиву приєднались понад 80 нових активістів.
Читайте також: За рік роботи «Жовтої Стрічки» до руху долучилося понад 17 тисяч активістів на всіх ТОТ
Telegram/ Жовта стрічка
Що відомо
- У вівторок, 28 березня, рух громадянського спротиву "Жовта стрічка" провів у Брюсселі в Європарламенті акцію солідарності з активістами руху. Євродепутати та дипломати малювали жовті стрічки, як активісти руху у знак спротиву окупації.
- Активісти «Жовтої стрічки» подарували депутатам Європарламенту квитки на потяг з Києва до Сімферополя після деокупації Криму, а також передали листи від тих, хто чинить та підтримує спротив на півострові.
- В окупованому Криму розростається рух опору: патріоти кладуть квіти біля пам’ятника Тараса Шевченка, псують величезний прапор Росії із каміння на пагорбі, вішають жовті стрічки у парках, а також залишають проукраїнські написи у горах.
- Активісти руху громадянського спротиву "Жовта Стрічка" у тимчасово окупованому Крим продовжують регулярно нагадувати російським загарбникам про повернення півострова під контроль України найближчим часом. Проукраїнські листівки, графіті та стрічки з'явились у Гвардійському, Севастополі та Феодосії.
- У Севастополі, Ялті та Сімферополі замайоріли половинки сердець флешмобу “Єдине серце України”, стрічки та листівки.
Читайте нас у Telegram
![Читайте новини Криму на сайті Суспільне Новини](/pub/cdn/1688998732_Суспільне крим.jpg)
![Стосунки українців з Кримом набагато довші за росіян та Російської імперії - літературознавиця](/pub/cdn/1688928749_Крим.jpg)
![До окупації кримські театри майже не висвітлювали тему Криму та українську культуру - театральна режисерка](/pub/cdn/1688895103_театр.jpg)
![Український режисер з Криму Сенцов отримав контузію на фронті](/pub/cdn/1688923901_Олег Сенцов.jpg)
![Крим в українському культурному просторі: «Кримське питання» на Суспільному](/pub/cdn/1688891470_Кримське питання.jpg)
![У районі Керчі окупанти збили крилату ракету](/pub/cdn/1688894989_Керч.jpg)
![Керч та Джанкой заливало, а біля Кримського мосту кружляв смерч: наслідки негоди](/pub/cdn/1688890629_Джанкой.jpg)
![У Міноборони визнали підрив Кримського мосту минулого року українською операцією](/pub/cdn/1665304036_Кримський міст.jpg)